Mokėjimo būdo keitimas

Ši funkcija yra skirta, jog paprastai galėtumėte pakeisti mokėjimo duomenis, kadangi pasikeitėte mokėjimo kortelę arba nusprendėte pakeisti atsiskaitymo būdą iš mokėjimo kortele į PayPal (arba atvirkščiai).

Jūs galite pakeisti mokėjimo būda tik šiuo atveju:

– Jūs naudojatės interneto naršykle kompiuteryje (per televizorių ir mobilią aplikaciją to padaryti nėra galimybės)
– Jūs neturite paslaugų sutarties bei paslauga yra užsakyta tiesiogiai pas mus.

Instrukcija, kaip pakeisti mokėjimo būdą

1. Pasirinkite Mano paskyra pasirinkimą, kuris yra viršuje dešinėje pusėje, po Jūsų profilio nuotrauka.


2. Atsiskaitymas skiltyje pasirinkite Pakeisti mokėjimo būdą

3. Naujame lange atsiras pasirinkimas, kuriame turėsite pasirinkti savo norimą mokėjimo būdą (mokėjimo kortele arba PayPal). Pakeitus mokėjimo būdą Jums lėšos nuskaičiuojamos nebus.


4.Naujajame lange, priklausomai nuo pasirinkto mokėjimo būdo Jums reikės įvesti mokėjimo kortelės duomenis arba prisijungti prie savo PayPal paskyros.5. Toliau Jus būsite nukreipti į savo internetinį banką arba į PayPal paskyrą, kur turėsite užbaigti 0€ vertės apmokėjimą, jog galėtume šį mokėjimo būdą priskirti, kaip Jūsų naująjį mokėjimo būdą Tęsti arba Agree & Continue.

(Tai yra pavyzdys ir Jūsų matoma informacija gali skirtis nuo nuotraukose pateiktų pavyzdžių)6. Viskas! Jūsų mokėjimo būdas yra sėkmingai pakeistas.

Jei pastebėjote klaidą – būsime labai dėkingi, jei apie tai mus informuosite! Tai padaryti galite pažymėję tekstą ir paspaudę klavišų kombinaciją kompiuteryje: Ctrl+Enter.

Ar ši informacija buvo Jums naudinga? :)

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Reikia pagalbos?
Nerandate reikalingo atsakymo? Susisiekite su mumis!
Kontaktai

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: