Nepavyksta prisijungti

Kiekvienas iš mūsų tam tikru momentu esame kažką praradę, todėl visiškai natūralu, kad pamiršote savo paskyros prisijungimo duomenis.

Nesijaudinkite, jeigu Jūs neprisimenate savo prisijungimo duomenų (prisijungimo vardo bei slaptažodžio ar abiejų), Jūs galite labai paprastai atstatyti.

Neprisimenu slaptažodžio
Mes turime instrukcijas, kaip galite susigrąžinti savo pamirštą slaptažodį! Paspauskite ant nuorodos, jog matytumėte slaptažodžio atstatymo instrukciją: https://pagalba.go3.lt/article/slaptazodzio-klausimai/
Neprisimenu prisijungimo vardo
Susisiekite su mūsų Klientų aptarnavimu arba mūsų partneriu, per kurį užsisakėte mūsų paslaugas.

Svarbu: pasiruoškite atsakyti į tam tikrus paskyros asmeninius klausimus, jog galėtume įsitikinti, jog esate paskyros savininkas
Neprisimenu prisijungimo vardo ir slaptažodžio
Nėra nieko, ko negalėtume surasti, tad mes esame čia, jog Jums padėtume.

Ar Jūs mokate už Go3 kartu su mūsų partnerių sąskaitomis (Home3, Bite, Tele2)? Tuomet prašome susisiekti su jų Klientų aptarnavimu bei jie Jums padės.

Ar matote tiesioginius mokėjimus banke į mūsų banko sąskaitą už Go3 paslaugą? Jog šiuo atveju galėtume padėti Jus turite atsiųsti šią informaciją elektroniniu paštu arba gyvo susirašinėjimo metu:
– Banko išrašą, kuriame matytųsi mokėjimas už Go3 paslaugas
– Keturis paskutinius banko kortelės skaitmenis, iš kurios vyksta nuskaitymai

Atsiųskite šią informaciją bet kokiu formatu (geriausia .pdf arba nuotraukų formatu .jpg, .png) ir mes padėsime Jums surasti paskyrą ne ilgiau negu per tris darbo dienas.
https://go3.lt/contact

Jei pastebėjote klaidą – būsime labai dėkingi, jei apie tai mus informuosite! Tai padaryti galite pažymėję tekstą ir paspaudę klavišų kombinaciją kompiuteryje: Ctrl+Enter.

Ar ši informacija buvo Jums naudinga? :)

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Reikia pagalbos?
Nerandate reikalingo atsakymo? Susisiekite su mumis!
Kontaktai

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: