1. Pagrindinis
  2. Apie Go3
  3. Paramount+ turinys

Paramount+ turinys

Kas yra Paramount+?
Paramount+ tai mėgstamiausių pasaulinio lygio žvaigždžių, istorijų bei žinomiausių prekinių ženklų namai, kurie atkeliavo į Go3.

Puikiosios CBS dramos, „Comedy Central“ juokeliai, Paramount filmai be dar daugiau populiaraus turinio Jūs galite žiūrėti per Go3
Kokio tipo turinį Paramount+ siūlo?
Paramount+ Jums siūlo žinomiausias TV šou laidas, populiariausias komedijas, kitų žanrų filmus, ikoniškus realybės šou, vaikų pamėgtą turinį ir unikalius šou, skirtus Z kartai.
Kokie filmai bei serialai bus pasiekiami?
Jūs galėsite matyti tokius ikoniškus serialus ir šou, kaip: Gera žmona, Milijardai, Rėjus Donovanas, Didelis Miestas, Bjaurūs amerikiečiai.

Taip pat matysite tokius filmus, kaip: Amerikos grožybės, Džekas Ryčeris, Šioje šalyje nėra vietos senukams bei dar daug geriausių filmų!
Kaip aš galiu gauti Paramount+ turinį?
Paramount+ turinys priklauso Filmų (6,99 EUR) planui.
Taip pat šį turinį galėsite pasiekti su kombinuotais planais, kuriuose yra Filmų planas. Jeigu norėsite žiūrėti ne tik Paramount+ turinį, tuomet galite naudotis šiais planais: TV+Filmai, Sportas+Filmai, Viskas Įskaičiuota.

Užsakykite planą čia!
Ar man reikia pakeisti savo dabartinį planą, jog matyčiau šį turinį?
Jeigu Jūs turite Filmų plana arba kitą kombinuotą planą, kuriame yra Filmų planas (TV+Filmai, Sportas+Filmai, Viskas įskaičiuota), tuomet Jūs galėsite pasiekti visą Paramount+ turinį!

Jeigu neturite Filmų planų, nesijaudinkite, kadangi labai paprastai galite pasikeisti savo turimą planą. Čia galite rasti instrukciją, kaip tai padaryti.
Ar man tai papildomai kainuos?
Paramount+ turinys papildomai nekainuos, jeigu jau turite Filmai planą.

Jeigu Filmų plano neturite, Jūs galite pamatyti kombinuotų planų kainas bei išsirinkti savo norimą planą.
Kur galėsiu rasti šį turinį?
Paramount+ filmus bei serialus galėsite pasiekti visose platformose (TV, Kompiuteris, išmanieji įrenginiai)

Jog lengviau pasiektumėte šį turinį, rekomenduojame spausti ant meniu esančio pasirinkimo Paramount+. Jeigu jau žinote, ką iš šio turinio norite žiūrėti, tuomet šį turinį galėsite rasti filmų, serialų bei vaikiško turinio skiltyse.
Kokiomis kalbomis turinys bus pasiekiamas?
Didžioji dalis Paramount+ turinio yra pasiekiama visomis Baltijos šalių kalbomis (lietuvių, latvių, estų). Taip pat šis turinys bus pasiekiamas rusų bei originalo – anglų kalba.

Jei pastebėjote klaidą – būsime labai dėkingi, jei apie tai mus informuosite! Tai padaryti galite pažymėję tekstą ir paspaudę klavišų kombinaciją kompiuteryje: Ctrl+Enter.

Ar ši informacija buvo Jums naudinga? :)

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Reikia pagalbos?
Nerandate reikalingo atsakymo? Susisiekite su mumis!
Kontaktai

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: