1. Pagrindinis
  2. Prenumeratos klausimai
  3. Elektroninio pašto adreso keitimas

Elektroninio pašto adreso keitimas

Elektroninio pašto adresas yra populiariausias prisijungimo būdas prie Go3. Taip pat elektroniniu paštu yra siunčiami įvairūs informatyvūs naujienlaiškiai.

Jeigu nuspręsite pakeisti elektroninio pašto adresą, tai yra labai paprasta. Paprasčiausiai Jums reikia turėti prieiga prie buvusio elektroninio pašto adreso bei prie būsimo, kuris ateityje bus naudojamas.

Jūs nematysite elektroninio pašto adreso pakeitimo pasirinkimo, jeigu jūs naudojate TV arba mobilios aplikacijos versijas. Šis pasirinkimas yra matomas tik kompiuterio naršyklėse.

Jeigu Jūs turite užsisakę paslaugas per mūsų partnerius, prašome susisiekti su savo paslaugų tiekėju.

Prašome sekti instrukciją, kurioje nurodyta, kaip pakeisti elektroninio pašto adresą


1. Pasirinkite Mano paskyra pasirinkimą, kuris yra viršuje dešinėje pusėje, po Jūsų profilio nuotrauka.


2. Prenumeratos lange, dešinėje ekrano pusėje yra pasirikimas Pakeisti el. pašto adresą. Pasirinkite šį pasirinkimą, paspausdami ant jo.


3. Naujame lange Jums reikės įvesti naują elektroninio pašto adresą ir slaptažodį, kurį naudojate prisijungdami prie paskyros.

Paspauskite IŠSAUGOTI mygtuką.4. Naujame lange Jums reikės įvesti kodą, kurį gavote elektroniniu paštu. Įvedę paspauskite mygtuką IŠSAUGOTI

5. Sveikiname, Jūsų naujasis elektroninio pašto adresas yra išsaugotas!

Jei pastebėjote klaidą – būsime labai dėkingi, jei apie tai mus informuosite! Tai padaryti galite pažymėję tekstą ir paspaudę klavišų kombinaciją kompiuteryje: Ctrl+Enter.

Ar ši informacija buvo Jums naudinga? :)

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Reikia pagalbos?
Nerandate reikalingo atsakymo? Susisiekite su mumis!
Kontaktai

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: